10/12/10 10:42

Родик с победа в първи кръг в Шанхай

Поставеният под номер 10 в основната схема на турнира от сериите Мастърс в Шанхай Анди Родик победи в първи кръг германеца Филип Колшрайбер с 6-3, 2-1 и отказване. Родик взе рано контрол в първия сет, като проби сервиса на своя съперник за преднина от 3-1. В средата на сета Колшрайбер получи медицинска почивка, за да бъде третиран от физиотерапевта в областта на дясното бедро. Родик не сбърка до края на първата част и я взе с 6-3. От началото на втория сет 26-годишният Колшрайбер очевидно изпитваше болки и играта му не вървеше. При резултат 2...