10/12/10 23:39

Холандия затвори устата на Ибра и компания

Холандия победи с 4:1 Швеция в евроквалификационен мач от група Е и по този начин „лалетата” затвориха устата на Златан Ибрахимович и неговите съотборници, които изсипаха куп закани преди срещата. Клаас Ян Хунтелаар даде аванс за домакините още в 4-а минута. Звездата на ПСВ Ибрахим Афелай удвои преднината на „лалетата” в 37-а минута. В началото на второто полувреме холандците отново отбелязаха нови два гола и решиха мача. В 55-та минута Хунтелаар отбеляза своя втори гол в срещата, а четири минути по-късно в 59-та Афелай вкара своето второ п...