10/16/10 17:56

Академик потопи Миньор и отлепи от дъното

В битка на дъното Академик София победи като домакин Миньор Перник с 2:0 и отлепи от последното място в класирането. През първата част на стадион Славия най-чистото положение за студентите бе в 17-ата минута, когато след неубедителна изява на Иван Чворович, капитанът на гостите Адриан Олегов трябваше да чисти топката от голлинията след удар на Мартин Сечков при центриране от статично положение. Секунди преди почивката играчите на Миньор уникален шанс изпуснаха. Вратарят Емил Михайлов със сетни сили изби с една ръка след силен шут, топката се въ...