10/16/10 08:59

Димитър Иванков получи служебна победа срещу Ивелин Попов

Турската футболна федерация най-после присъди служебна победа с 4:0 на Бурсаспор, където играе Димитър Иванов за прекратения мач с Газиантепспор на 20-и септември. Турската футболна федерация наказа новият отбор на Ивелин Попов Газиантепспор с лишаване от домакинство за един мач, който освен това трябва да се играе и при празни трибуни. Санкцията е наложена заради инцидентите по време на мача с Бурсаспор от 5-ия кръг на Суперлигата, който беше прекъснат в 62-ата минута, след като феновете на домакините обсипаха реферите с предмети. Един от тя...