10/16/10 23:50

Ники Михайлов и Твенте удариха Фейенорд като гост

Твенте постигна престижна победа като гост над Фейенорд с 1:0 в мача от 9-ия кръг в холандското първенство. Титуляр за Твенте започна българският национал Николай Михайлов, който успя да опази мрежата си суха през всичките 90 минути. Последната победа на Твенте като гост на Фейенорд преди днешния двубой датира от 2002 година, като за този период двата тима са се срещали в Ротердам общо 9 пъти. Домакините обаче изглежда се намират в криза, тъй като това бе шести пореден мач, в който не могат да запишат успех. Твенте пък не е усещал вкуса на по...