10/16/10 20:16

Чавдар Янков с 90 минути при загуба на Ростов

Българският национал Чавдар Янков изигра цял мач за своя отбор Ростов, който загуби с 1:2 гостуването си на шампиона на Русия Рубин Казан в мач от 24-тия кръг на местното първенство. Изненадващо Ростов поведе в резултата още в 7-та минута, когато точен от дузпа бе Павленко. Рубин обаче набързо обърна развоя на срещата след голове на Начо и Мартин съответно в 10-та и 12-та минути, с което тимът от Казан си осигури победата. В класирането Рубин е на второ място с 50 точки, на 6 зад лидера Зенит. Ростов е на престижната 7-а позиция с 33 точки и ...