10/17/10 21:06

Дел Пиеро изравни рекорда за най-много голове с екипа на Ювентус в Серия А

Алесандро Дел Пиеро изравни рекорда за най-много отбелязани голове с екипа на Ювентус, след като вкара последното попадение при победата с 4:0 над Лече у дома. Капитанът на бианконерите влезе като резерва и се разписа в 82-ата минута след асистенция на Милош Красич и вече има 178 шампионатни гола за бианконерите, колкото има и легендата Джампиеро Бониперти. Освен това, Дел Пиеро вече държи рекордите за най-много отбелязани попадения и изиграни мачове за Юве във всички турнири. Ето какво каза Алекс Дел Пиеро след днешното си постижение: „Бонипер...