10/17/10 17:55

Ювентус сгази Лече, Акуилани с първи гол

Ювентус разгроми с 4:0 Лече в среща от седмия кръг на Серия А и записа едва трета победа в последните си девет мача във всички турнири. Головата сметна на Старата госпожа откри новото попълнение Алберто Акуилани в 13-ата минута с прекрасен изстрел от 25 метра, като това бе първо попадение с екипа на Юве за дошлия от Ливърпул полузащитник. В 34-ата минута Рисполи фаулира Милош Красич за дузпа и Фелипе Мело не сгреши от бялата точка за 2:0, а Фабио Куалиарела направи резултата класически секунди преди почивката след добра комбинация с Амаури. Кра...