10/18/10 08:32

Реймънд с два гола за Ванкувър срещу Каролина

Мейсън Реймънд отбеляза два гола за победата на Ванкувър Кeнъкс срещу Каролина Хърикейнс с 5:1 в двубой от Националната хокейна лига на САЩ и Канада. Кeнъкс си осигуриха комфортна преднина от 3:0 до почивката, а вратарят им Кори Шнайдер финишира мача с 32 спасявания. Андрю Албъртс даде преднина на домакините след шест минути игра, а 4 минути по-късно Реймънд увеличи преднината на Ванкувър. 3:0 направи Микаел Самуелсон, а Хърикейнс намалиха се върнаха в играта с попадение на Патрик О’Съливан. Последваха голове на Реймънд и Райън Кеслър, които га...