10/19/10 23:02

Анчелоти хвали Анелка след победата в Москва

Мениджърът на Челси Карло Анчелоти похвали френския си нападател Никола Анелка след победата с 2;0 над Спартак на стадион „Лужники” в Москва. Лондончани се наложиха след попадение именно на Анелка и Юри Жирков. Попадението на руснака бе неговото първо за клуба, докато голът на Анелка бе под номер 50 със синята фланелка. „Мисля, че изиграхме добър мач. Не беше лесно, тъй като Спартак ни затрудни, особено през второто полувреме. След отличната първа част обаче, когато паднаха и двата гола, през второто полувреме контролирахме всичко в отбрана”, ...