10/20/10 23:43

Шалке и Лион с лесни домакински победи в група B

Германският Шалке 04 постигна резонна победа над аутсайдера в група B на Шампионската лига – Апоел Тел Авив. „Миньорите” от Гилзенкирхен се наложиха безпроблемно с 3:1 след попадения на испанската легенда Раул и Хурадо за Шалке и Шехтер за гостите. Бившата звезда на Реал Мадрид бе точен на два пъти. Отборът на домакините не остави никакви съмнения за крайния успех на „Велтинс арена”. Футболистите на Шалке упражниха натиск още в началните минути на срещата, който в крайна сметка даде резултат след 180 секунди игра. Опитният Раул получи топката ...