10/23/10 16:55

Моряците се удавиха край река Огоста

Монтана разби с 4:0 Черно море в мач от 11-я кръг на А група. Домакините имаха тотално надмощие, докато „моряците” се представиха доста под нивото си и допуснаха много грешки в отбрана. Мачът започна отлично за Монтана, след като още в 6-та минута домакините поведоха в резултата. Чепилов сложи топката на главата на оставения непокрит Мичев, който нямаше проблеми отблизо да я прати във вратата на Пиргов за 1:0. Домакините определено имаха надмощие, след като поведоха в резултата и съвсем закономерно вкараха и второ попадение, което падна в 43-...