10/26/10 00:42

Ла Коруня остана в зоната на изпадащите след тежка загуба от Реал Сосиедад

Депортиво Ла Коруня остана в зоната на изпадащите в испанското първенство по футбол, след като загуби с 0:3 от Реал Сосиедад. Гостите са без победа от началото на сезона и след осмия кръг са 19-и в класирането с актив от четири точки. Хосеба Йоренте изведе домакините напред 16-ата минута след удар с глава, а Антоан Грийсман реши всички в мача с попадение 20 минути преди края на "Аноета". Иманол Агриече довърши гостите за крайното 3:0 в 86-та минута, когато получи отличен извеждащ пас от Джефри Сарпонг и преодоля безпроблемно вратаря на Депорт...