10/27/10 00:59

За разлика от Реал, резервите на Барса се справиха със Сеута

За разлика от Реал Мадрид, който не можа да победи Мурсия, Барселона се справи с лекота с друг третодивизионен отбор – Сеута в мач за Купата на Испания. Двубоят завърши с успех 2:0 за гостите от Каталуня, които по този начин улесниха своята задача за реванша, който е на „Ноу Камп” на 10 ноември. Старши треньорът на Барса Хосеп Гуардиола заложи на много експериментален състав, който обаче не срещна затруднения срещу скромния си съперник. Резултатът бе открит в 16-та минута, когато Максуел се възползва от пас на Боян Къркич и с удар от наказате...