10/27/10 13:47

Юношите на Черноморец отпаднаха срещу Славия след дузпи

Юношите младша възраст на Черноморец Бургас /родени през 1995 г./ отпаднаха от турнира за купата на БФС след изпълнения на дузпи в 1/8-финала срещу Славия в София. Домакините водеха на почивката с 2:0, но през второто полувреме „акулите” изравниха с голове на национала Михаел Орачев и Милчо Ангелов. След 2:2 в редовното време рулетката на дузпите се завъртя щастливо за „белите”. Пропуски от бялата точка за черноморци направиха Орачев и друг национал – Станислав Дрянов. Вчера децата /родени през 1997 г./ на бургаския клуб елиминираха на 1/8-ф...