10/31/10 18:09

Божинов не успя да помогне на Парма

Валери Божинов игра 70 минути за Парма при нулевото равенство срещу Киево в среща от 9-ия кръг на италианското първенство. Българският нападател отново не успя да се разпише и 20 минути преди края отстъпи мястото си на терена на ветерана Ернан Креспо. Парма се нуждаеше от победа, за да се отдалечи от зоната на изпадащите, но нападателите на домакините така и не съумяха да превземат вратата на тима от Верона. Двата отбора завършиха мача с по десет човека след червени картони на Джемайли и Фернандес. Така пармалатите са на 17-о място с 8 точки...