11/05/10 22:38

Бадема и компания паднаха от водача в Румъния

Университатя Крайова загуби домакинството на водача в Румъния Оцелул Галац с 0:1 в двубоя от 14-ия кръг в месното първенство. В състава на домакините титуляр започна Емил Гъргоров. Желаният от родния ЦСКА футболист остана на терена до 58-та минута, когато бе заменен от Михай Костеа. Единственото попадение в срещата бе дело на Силвио Илие, като падна в 22-та минута. Тимът от Крайова пък трябваше да доиграе срещата с човек по-малко от средата на второто полувреме. В 66-та минута Михай Цуйка извърши нарушение като последен в отбрана и получи дир...