11/05/10 18:02

Ван Дер Ваарт аут срещу Марто Петров, Ленън под въпрос

Рафаел Ван Дер Ваарт ще пропусне гостуването на Тотнъм срещу Болтън, новината съобщи мениджърът на „шпорите” Хари Реднап. Под въпрос за срещата е и Аарън Ленън. По рано през седмицата пък стана ясно, че Мартин Петров е възстановен от своята травма и ще може да играе за домакините срещу лондончани. Ван Дер Ваарт има разтежение, с което се мъчи още от мача с Манчестър Юнайтед миналия уикенд. Холандецът излезе за Тотнъм срещу Интер в двубоя от Шампионската лига в средата на седмицата, но на полувремето бе заменен. Сега, бившият играч на Реал със...