11/09/10 00:41

Севиля размина Валенсия след победа в дербито

Севиля се наложи с 2:0 над Валенсия в последния мач от 10-я кръг на Примера дивисион. Победата изравни двата отбора по точки – 17, но андалусийци вече са пети, а Валенсия от първото място само за броени седмици се свлече до шеста позиция. „Прилепите” нямат победа в четвърти пореден кръг, и са с три загуби в тези последни четири срещи. Севиля пък продължава да редува победи и поражения, но все пак успя да се измъкне от мини-кризата, в която се намираше в началото на сезона. Домакините видимо превъзхождаха своя съперник тази вечер на „Рамон Санч...