11/10/10 00:51

Еспаньол се справи с Валядолид за Купата

Еспаньол стана вторият тим, осигурил си място на 1/16-финал в турнира за Купата на краля в Испания. Каталунският отбор завърши 1:1 у дома срещу втородивизионния Валядолид, но благодарение на успеха като гост в първия мач – 2:0 – продължава напред. Еспаньол получи и максимално улеснение от съперника си, когато Жофре бе изгонен директно в 51-та минута и остави Валядолид да търси два гола на чужд терен с човек по-малко. По това време резултатът все още бе 0:0, но в 68-та минута домакините успяха да се възползват от численото си предимство и откри...