11/11/10 15:35

Гонг удари вицешампиона в Медийната лига

Трудно, но с много характер и борбеност, футболният отбор на Гонг триумфира с 2:1 над сочения за фаворит тим на Ринг.БГ. В двубой от 6 кръг на Макдоналдс Медийна лига, "брилянтните черни пантери" постигнаха пълен обрат, след като губеха до почивката с 0:1. За телевизионерите, които са един от най-добрите тимове в надпреварата, това е първа загуба за сезона. Селекцията на Гонг, която продължава да пише новата си футболна история, направи стабилно първо полувреме, но миг невнимание след статично положение коства на отбора гол в мрежата на Веско ...