11/13/10 16:37

Без куп основни футболисти Берое взе три точки от Видима

Берое постигна важна победа с 2:1 при гостуването си на Видима Раковски в мач от 14-я кръг на А група. „Заралии” се поздравиха с победа в срещата, въпреки че старши треньорът Илиан Илиев не можеше да разчита на доста от основните си футболисти. Футболистите на Берое имаха надмощие от самото начало на срещата, като в 14-та минута Петър Димитров стреля опасно, но Ашимов успя да избие топката от гол линията. Берое получи право да изпълни дузпа в 39-та минута, когато Веселин Пенев бе задържан в наказателното поле от Цветомир Панов след извеждащо...