11/13/10 18:01

Благо с цял мач при загуба от Анжи, Тимонов изгледа мача от пейката

Отборът на Анжи Махачкала победи с 3:1 като гост Терек Грозни в мач от 28-я кръг на руското първенство. Българско дерби не успя да се получи, тъй като за гостите от Махачкала Тодор Тимонов остана на резервната скамейка, но за сметка на това Благой Георгиев записа цял мач за своя клуб. Отборът на Терек поведе в резултата още в 13-та минута. Заур Садаев направи впечатляващ пробив, влезе в наказателното поле, стреля и след лек рикошет топката влезе в мрежата за 1:0. В 16-та минута Ян Голенда изравни за 1:1. Много ключов момент за изхода от двубо...