11/16/10 23:45

Германия отново победи Англия, за пореден път вратари провалиха „трите лъва”

Младежкият национален тим на Германия се наложи над връстниците си от Англия в контрола. Бундестимът записа успех с 2:0 след голове на Константин Рауш и Тосун от дузпа през втората част. Възпитаниците на Стюърт Пиърс бяха далеч от познатото си ниво и съвсем резонно отстъпиха на своя противник. Резултатът можеше да бъде далеч по изразителен, но нападателите на домакините не успяха да се възползват от всичките си шансове. Вратарят Скот Лоуч допусна груба грешка при първия гол на Германия, а заменилият го Джейсън Сийле получи червен картон през...