11/17/10 21:05

Костадинов: Явно днешната дата не подейства като мотивация

Изпълнителният директор на ЦСКА Емил Костадинов коментира след загубата от Сърбия с 0:1 в контрола, че въпреки днешната паметна дата за българския футбол, тя не е подействала като мотивация за футболистите. „Трикольорите” отстъпиха с минималното 0:1, а единственият гол бе дело на Никола Жигич късно пред първото полувреме. „Нямаше много хора на стадиона заради лошото време. Не може като играеш за националния отбор да нямаш мотивация. Явно голът ми от 17 ноември 1993 не подейства като мотивация за футболистите. Днес се видяха доста нови футболи...