11/20/10 23:58

Брутално разместване в челото на Лига 1, лидерът Брест вече е 5-и

Сериозно разместване настъпи на върха във френския шампионат след изиграването на съботните срещи от 14-ия кръг на Лига 1. Монпелие оглави класирането след победа 1:0 като гост на Ница, като единственото попадение на Стад Мунисипал ду Рей вкара Оливие Жиру седем минути преди края на двубоя. Досегашният лидер Брест пък се свлече на пето място в подреждането, след като загуби с 2:1 при визитата си на Рен, който се изкачи на трета позиция. На трето място пък се изскочи тимът на Пари Сен Жермен, победил у дома Каен с 2:1. Олимпик Марсилия пък излез...