11/20/10 18:59

Хари Реднап: Можем за бием всеки, можем да постигнем всичко

Мениджърът на Тотнъм Хари Реднап бе повече от щастлив след невероятния обрат, който сътвориха момчетата му, за да победят Арсенал с 3:2. „Шпорите” се върнаха след 0:2, за да запишат първи успех срещу градския съперник в Премиършип от 17 години насам. Реднап бе категоричен, че сега вече не вижда пречки отборът му да се бори и за титлата във Висшата лига. „През първото полувреме не успяхме да задържим топката, и това се промени след почивката,” заяви Реднап пред Sky Sports. „Арсенал игра добре през първото полувреме, ние се открихме, и се оказа...