11/20/10 20:20

ЦСКА загря за Кан с 3:0 срещу Левски Волей (СНИМКИ)

ЦСКА спечели вечното дерби с Левски Волей с категоричното 3:0 гейма (25:19, 25:16, 25:18) за едва 63 минути, но пред пълни трибуни в залата на сините в ж.к.Люлин. За червените срещата със сините бе загрявка за предстоящото в сряда първо,но при затворени врати домакинство от Шампионската лига срещу френския Кан. Очаквано шампионите и носители на Купата от ЦСКА нямаха затруднения срещу младата селекция на Николай Желязков, а с това взеха и четвърта победа в родната Суперлига. За Левски Волей заради разтежение не влезе играещият пом.треньор Георги...