11/20/10 19:21

Цял мач за 36-годишния Кишишев, автогол накрая прецака Брайтън

Ветеранът Радостин Кишишев продължава да показва отлични изяви с екипа на Брайтън бе един от най-добрите на терена при равенството 2:2 у дома срещу Бристъл Роувърс. Кишишев игра пълни 90 минути за лидера в Лига Едно, но автогол на съотборника му Маркос Пейнтър в последната минута лиши домакините от пълен успех. Бристъл бе повел в резултата в 24-ата минута, но в 62-ата Джеф Хюз си вкара автоголза 1:1. В 73-ата Брайтън поведе в резултата с попадение на Крис Ууд от дузпа преди да се стигне до неприятната за тима 90-ата минута. Кишишев и компания п...