11/21/10 17:53

Блекбърн отказа Астън Вила с два гола на Педерсен

Отборът на Блекбърн постигна важна победа над гостуващия Астън Вила и се изкачи до 11-ото място във временното класиране. Домакините се наложиха с 2:0, а и двете попадения бяха дело на нападателя Мортен Гамст Педерсен. Педерсен откри с прекрасно изпълнен пряк свободен удар в последната минута на първото полувреме. Второто полувреме започна много силно за гостите от Бирмингам, но освен до греда чрез Ашли Йънг, възпитаниците на Жерар Улие не успяха да стигнат до нищо друго. Отнояо норвежкият голмасйтор на Блекбърн бе на точното място в 66-ата м...