11/21/10 18:25

Божинов игра 57 минути при равенство на Парма срещу Лацио

Българският национал Валери Божинов игра 57 минути за своя Парма при равенството срещу отлично представящия се този сезон тим на Лацио. Двубоят на „Енио Тардини” приключи при резултат 1:1. Българинът започна като титуляр двубоя, в който предимно играеше по крилата. Божинов бе заменен след близа час игра от Маркес. Домакините поведоха чрез попадение на Ернан Креспо, който се разписа срещу Бившия си клуб в 23-ата минута на срещата. В заключителните минути на първото полувреме, гостите от Рим успяха да изравнят чрез Флокари. През второто полувреме...