11/21/10 19:06

Победа и място в тройката в Египет за Стойчо Младенов

Ценен успех в поредния кръг от елитното футболно първенство на Египет извоюва воденият от Стойчо Младенов тим на ЕНППИ. Неговите играчи надвиха като домакини в Кайро отбора на Ал Итихад /Александрия/ с 2:0. ЕНППИ поведе с попадение още във 2-та минута на мача, когато точен бе Ахмед Абдул Захер. Нападателят вкара и вторият гол в мача за победителите в 78-а минута. По този начин с новите три точки в актива си ЕНППИ се качи на трето място във временното класиране на египетския шампионат. Отборът дели тази позиция с Ел Шорта, като и двата тима им...