11/22/10 21:23

Литекс с 8-а поредна победа в Елитната юношеска група

Литекс постигна осма поредна победа в Елитната юношеска група до 19 години, като разгромиха с 5:0 Пирин 2001 на Ивайло Андонов, информира официалният сайт на оранжевите. Янаки Смирнов отбеляза два гола - в 33-ата от дузпа и 50-ата минута. По едно попадение добавиха Георги Миланов (50’), Димитър Георгиев (80’) и Тодор Тодоров (87’). „Това бе най-добрият ни мач“, заяви треньорът Николай Димитров. „Момчетата играха силно. Отбелязахме пет гола, изпуснахме още няколко положения. За 15 кръга Пирин 2001 бе допуснал само 14 гола. През всичките 90 минут...