11/24/10 21:56

ЦСКА с първа победа в ШЛ след 3:2 срещу Кан

ЦСКА София спечели първата си победа, след като надигра 10-каратният първенец на Франция Кан пред празни трибуни в първия си домакински мач от Група А на Шампионската лига сезон 2010/2011. Червените биха гостите от фестивалния град с 3:2 гейма (21:25, 25:17, 27:25, 18:25, 15:6), а с това взеха първите си 2 точки. Титуляри за българския тим започнаха най-опитните Николай Иванов, Евгени Иванов, Стоян Самунев, Ивайло Стефанов, Ясер Портуондо, Филип Майо и либеро Теодор Салпаров. За гостите от Кан Лоран Тий предпочете да направи една промяна в ста...