11/26/10 19:58

Лукойл се разправи с Рилски в Самоков

Шампионите от Лукойл Академик постигнаха поредна победа в шампионата, като надиграха Рилски спортист в Самоков с 91:75 точки. В отделните части 22:11, 20:21, 22:21, 27:22. Силен мач на Каспарс Камбала, който завърши с 26 точки. От победителите 19 вкара Бауман, а 13 Тодор Стойков. За домакините най-резултатен бе македонецът Караджовски с 22 точки. Иван Лилов вкара 21, а Александър Груев 9. На почивката Лукойл Академик водеше с 10 точки, като стартира много силно двубоя. Здравата защита на гостите им даде предимство след първите 5 минути от 11 ...