11/27/10 21:15

Нова загуба за Топузаков, Бибишков и Телкийски в Израел

Апоел Рамат Ган, където играят българските футболисти Елин Топузаков, Крум Бибишков и Димитър Телкийски претърпя нова загуба с 1:2 при домакинството си на прекия конкурент Бней Сахин в мач от 12-я кръг на местното първенство. По този начин отборът от Рамат Ган записа пето поредно поражение и се намира на последна позиция в класирането с едва пет точки. Димитър Телкийски не взе участие в срещата, докато Елин Топузаков игра 90 минути. Крум Бибишков започна като титуляр и бе заменен в 69-та минута. Гостите поведоха в 17-та минута с гол на Касум, н...