11/27/10 16:52

Пирин и Видима поделиха точките в опашкарското дерби

Отборите на Пирин и Видима Раковски си поделиха по една точка, завършвайки наравно 1:1 в мач от 15-ия кръг на "А" група. Домакините започнаха много активно и бе въпрос само на време да открият резултата. Георгиев и Костов изпуснаха две добри положения, но в 31-та минута Янко Сандански бе точен за 1:0. Сандански се разписа след самостоятелен пробив и удар от над 20 метра. В 40-та минута Костов можеше да удвои, но изпусна сам срещу вратаря Пламен Илиев. И през втората част пиринци доминираха, но не само не увеличиха аванса си, но и допуснаха изр...