11/28/10 12:32

Добро представяне на българските баскетболисти в Европа

Тимът на Шалон с Илиян Евтимов в състава си се наложи над Лимож с 81:60 точки във баскетболното първенство на Франция. Това беше шеста победа от началото на сезона за Шалон, който има и две загуби. Евтимов бе титуляр, игра 36 минути и записа 14 точки, 5 борби и 5 асистенции. Добър мач изигра и бившият състезател на Лукойл Академик Брайънт Смит, който завърши с 12 точки и 3 борби. Шарлевил спечели трета победа от началото на сезона във Франция. Отборът на Екатерина Димитрова надигра Унион Ино като домакин с 59:54 точки. Димитрова бе на терена...