11/30/10 16:51

Даниел Дичев – номер 1 в Сливен

Бронзовият медалист на Европейското първенство по джудо за младежи Даниел Дичев е Спортист №1 на Сливен за 2010 г. Дичев събра 4 500 точки в анкетата за определяне на десетте най-добри спортисти в общината. Второто място с 3 870 точки спечели лекоатлетката Адриана Бънова. На трето място се класира самбистът Иван Илиев с 3 724 точки. Четвърти с 2 688 точки е самбистът Борис Борисов, пети е скачачът на двоен мини батут Али Осман Салиев - 2 576 точки, шести е борецът Даниел Янков- 2 100 точки. Седмото място с 1 792 точки заема състезателката по ...