12/01/10 22:00

Манолев и ПСВ се класираха за 1/16-финалите на Лига Европа

Станислав Манолев игра 90 минути за своя отбор ПСВ Айндховен при победата с 2:1 като гост на Сампдория в мач от група I на Лига Европа. По този начин холандския гранд се класира за 1/16-финалите на турнира. Мачът започна добре за домакините, които поведоха в 24-та минута, след като Рето Циглер подаде към Джампаоло Пацини, който се разписа за 0:1. През второто полувреме обаче футболистите от Холандия имаха надмощие и логично стигнаха до победата. В 51-та минута Ибрахим Афелай подаде към Ола Тойвонен, който засече топката с глава и я прати във вр...