12/05/10 18:15

Креспо блести, а Божинов порита срещу Удинезе

Парма победи с 2:1 Удинезе в мача от 15-ия кръг в италианската Серия А. За домакините в игра през второто полувреме се появи българският нападател Валери Божинов. На два пъти за успеха бе точен Ернан Креспо, а Антонио Ди Натале се разписа за гостите. В 24-та минута ветеранът на върха на атаката за Парма вкара за 1:0 от дузпа. Близо 10 минути по-късно Ди Натале изравни с хубав удар от пряк свободен удар. Малко след началото на второто полувреме - в 56-та минута - Креспо с глава вкара второто си попадение в мача и оформи крайното 2:1. Божинов ...