12/05/10 18:00

Лил победи Лориен в мач с 9 гола и отново е лидер

Лил победи Лориен в мач с цели 9 гола. Двубоят от 16-тия кръг на Лига 1 завърши 6:3 за съперника на Левски в Лига Европа, който отново оглави класирането, поне за няколко часа. Двубоят трябваше да се играе в събота, но тогава бе отложен заради силния снеговалеж и в крайна сметка се игра в неделя. Кевин Гамейро откри резултата за гостите от Лориен в 6-та минута, но 5 по-късно Муса Соу изравни, а автогол на Максим Бака в 18-та даде аванс на Лил. В самия край на първата част отново Гамейро възстанови равенството. В началото на втората част дват...