12/05/10 10:20

Манчини: Футболистите ми са егоисти, щях да вкарам три на Болтън

Мениджърът на Манчестър Сити Роберто Манчини обвини футболистите си в егоизъм след минималната победа с 1:0 над Болтън в мач от Висшата лига вчера. Голът за победата реализира аржентинецът Карлос Тевес още в 4-ата минута на мача. „Може би нямахме късмет, но трябва да подобряваме играта си. Понякога действаме твърде егоистично. Имахме може би 15 положения за гол. Когато имаш много шансове си мислиш, че мачът е лесен”, заяви италианецът. „Не разбирам защо стреляш към вратата, когато е по-добре да подадеш топката. Трябва да подобрим тази ситуаци...