12/05/10 10:58

Маями победи Атланта, трима бележат 75 точки

Трите големи звезди на Маями вкараха общо 75 точки за победата над Атланта с 89:77 в среща от НБА. Крис Бош вкара 27 точки, Дуейн Уейд и ЛеБрон Джеймс добавиха съответно 26 и 22 за четвъртата поредна победа на Маями. Ал Хорфорд бе най-резултатен за Атланта с 22 точки, но тимът загуби за първи път след серия от пет победи. Поражението на Атланта е едва трето от 10 гостувания. Далас постигна девета поредна победа след успех над Сакраменто със 105:103. Дирк Новицки наниза 25 точки, а Джейсън Тери добави 23 за Маверикс. Милуоки прекъсна серията о...