12/05/10 08:40

Тити: Играхме за Румбата, ако можехме да го върнем щяхме да бием със 100

Старши треньорът на Левски Константин Папазов беше много доволен от показаната игра от тима си при разгромa над Черноморец в Бургас. Той изказа дълбокото си съжаление за загубата на Румен Пейчев и посвети победата на него. Ето какво каза наставникът на "сините"пред BGbasket.com: „Съперникът беше доста мотивиран след успехите, които постигна в последните 2 кръга. Нормално е след добрата игра напоследък и след силния мач срещу нас в София, да искат да постигнат нещо повече пред своята публика и след по-малко от 2 минути от началото на мача водеха...