12/08/10 18:31

Марко Ди Вайо донесе победата на Болоня над Киево

С гол в добавеното време на Марко Ди Вайо Болоня победи с 2:1 Киево в отложен мач от италианската Серия А и записа пета победа за сезона. Срещата трябваше да се играе на 28-ми ноември, но бе отложена заради обилен снеговалеж. Уругвайският защитник Михел Анхел Бритос откри резултата за домакините в 40-та минута, а Бощиян Цезар израни в 4-та минута на второто полувреме. Ди Вайо бе точен в 90-та минута и вкара деветия си гол за сезона. Така той се изравни на върха в класирането при голмайсторите в първенството със Самуел Ето'о (Интер), Антонио ...