12/14/10 22:41

Левски с труден успех в Черна гора, класира се за плейофите на Балканската лига

Шампионът в Балканската лига Левски записа нова победа в група А на турнира. „Сините” постигнаха труден успех срещу КК Улцин в Черна гора след силно второ полувреме. Домакините започнаха срещата добре, но Левски показа класата си и след като беше по-добрият тим през втората половина на мача, се поздрави с победата със 75-70. Тя е четвърта за отбора, който има само едно поражение в надпреварата за сезона, а черногорският тим е с актив от един успех и 4 загуби, съобщава bgbasket.com. Срещата започна с доста грешки на двата отбора. Това най-вероят...