12/18/10 18:36

Дортмунд допусна изненадваща загуба от Айнтрахт

Убедителният лидер в Бундеслигата Борусия Дортмунд записа изненадваща загуба в последния кръг от есенния дял на първенството. “Жълто-черните” допуснаха поражение с 0:1 като гости на Айнтрахт Франкфурт. Единственото попадение в мача падна в 87-та минута, а негов автор бе обичайният заподозрян Теофанис Гекас. Гъркът се възползва от добър пас на Фенин и от 12 метра със страхотен удар в горния десен ъгъл реализира 14-тия си гол от началото на сезона. Шалке победи Кьолн с 3:0, като в герой за “кралскосините” се превърна Раул, реализирал хеттрик. Кай...