12/20/10 11:32

Съдбата си отмъстила на Ювентус, смята Дел Нери

Треньорът на Ювентус Луиджи Дел Нери заяви след равенството 1:1 като гост на Киево, при което Старата госпожа допусна изравнителния гол в последната минута, че съдбата си е отмъстила на бианконерите. Наставникът на Юве прави връзка с мача от предния кръг на Серия А, когато неговият тим би Лацио с 2:1 с гол на Милош Красич в 94-ата минута, при дадени 4 минути продължение на срещата. „Ударихме два пъти гредите и играхме с 10 човека почти 45 минути”, каза Дел Нери, след като във Верона 19-годишният Мануел Джандонато бе изгонен в началото на второт...