12/21/10 22:24

ЛукОйл в група с Макаби Хайфа в Топ 16

Баскетболният ни шампион ЛукОйл Академик ще мери сили с израелския Макаби Хайфа във втората фаза на турнира Еврочалъндж. Друг от съперниците на „студентите” в Топ 16 на надпреварата Спартак Санкт Петербург е ясен от седмица, тъй като руснаците също като ЛукОйл бяха победители в групите си. Като четвърти тим се очертава втори израелски тим- Барак Нетаня. Макаби Хайфа загуби гостуването си на латвийския Вентспилс в група Б с 62:99, а Дойче Банк Скайлайнърс надви Химик със 72:60 точки, с което Вентспилс зае първото място, а Хайфа остана втори в к...